Realize your constitutional right

with qualified help

Atilla Öztürk Hukuk Bürosu

  • Atilla Öztürk Hukuk Bürosu

   Atilla Öztürk Hukuk Bürosu, hukukun farklı alanlarında edinilmiş 17 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi sonucunda, 2018 yılının Nisan ayında kurulmuştur.

   2001 yılından itibaren ulusal ve uluslararası şirket, kurum ve kişilere İstanbul’dan sunulan hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri aynı kalite, hız ve nihai çözümler ile bölgede etkin bir şekilde sağlanmaktadır.

   Dinamik, çözüm odaklı, nitelikli avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini başlıca; iş hukuku, fikri mülkiyet hukuku, aile hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku , idare ve vergi hukuku alanlarında vermektedir.

   İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerdeki belli başlı hukuk büroları ile dayanışma halinde olan büromuzun edinmiş olduğu öncelikli amaç; meslek ilke ve kurallarına bağlı kalarak, müvekkilleri ile karşılıklı “saygı”, “güven” ve “gizlilik” çerçevesinde, müvekkillerinin hukuki menfaatleri için kaliteli hizmet sunmaktır.

  • Av. Atilla Öztürk

   1999 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2001-2017 yılları arasında İstanbul Barosu’na bağlı olarak, Türkiye’nin önde gelen hukuk bürolarından birinde ulusal ve uluslararası şirketler ve şahıslara hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmuştur.
   Hukuk alanında 20 yıla yakın deneyimi bulunan Av. Atilla Öztürk, ticaret hukuku, şirketler hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, iş hukuku, aile hukuku, gayrimenkul ve sözleşme hukuku alanlarındaki çalışmalarını, 2018 yılında kurduğu Atilla Öztürk Hukuk Bürosu’nda sürdürmektedir.
   İngilizce bilmektedir.
   1974 İstanbul doğumludur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

   Eğitim: İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, LL.B. (1999)
   Yabancı Dil: İngilizce
   Çalışma Alanları: İş Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Uyuşmazlık Çözümü